Vítam Vás na mojej stránke!

V prípade, že chcete zlepšiť kvalitu svojho života, zbaviť sa nepohodlia či bolesti chrbta a kĺbov, odstrániť nadbytočné svalové napätie, vyformovať postavu alebo si len jednoducho udržať zdravý životný štýl, tak ste na správnom mieste.

Nájdete tu rôzne články o zdraví, správnych záťažových cvičeniach, o prevencii a liečbe porúch svalov a kĺbov. Môžete sa dočítať o tom, aké metódy a techniky sa používajú pri liečbach a rehabilitácii, ale aj o správnom vývoji dieťata a mnohých iných témach.

Masážam a rehabilitáciám sa venujem už 15 rokov. Praktizujem kineziológiu a používam jemnú manuálnu techniku. Okrem kurzov liečebnej, športovej a kozmetickej masáže a rehabilitácií, som vyštudoval Národnú Lekársku univerzitu a obhájil titul magistra medicíny (vysvetlivka: úroveň lekárskeho špecialistu-univerzita v Charkove). Po ukončení štúdia som neustále navštevoval rôzne výcvikové kurzy na zdokonaľovanie mojich zručností.

Masáže a gymnastika, bohužiaľ, nevedia liečiť všetky choroby pohybovej sústavy, ale mnohé z nich sa dajú ovplyvniť, najmä ak pacient spolupracuje s lekárom.

Leave a Reply

Jazyk stránok
Naši partneri
Najnovšie komentáre
Sme v Facebook
Facebook